Mēs, CeloPats.lv, rūpējamies par vietnes apmeklētāju drošību un konfidencialitāti katru reizi apmeklējot mūsu mājas lapu. Privātuma Politika ļaus izprast, kāda informācija tiks apkopota un kā tā tiks izmantota.

Lietojot CeloPats.lv, Jūs piekrītat tās Privātuma Politikai. CeloPats.lv patur tiesības mainīt šo politiku jebkurā laikā. Turpinot lietot vietni pēc Privātuma Politikas izmaiņām, tiks apliecināta Jūsu piekrišana veiktajām izmaiņām.


Sīkdatnes

Vietne CeloPats.lv izmanto sīkdatnes (cookies). Apmeklējot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu izvietošanai uz Jūsu ierīces. Atrodoties mūsu mājas lapā, daļa informācijas var tikt saglabāta, izmantojot sīkdatnes. Šie faili informē mūs par to, ko esat skatījies mūsu vietnē un vai esat jauns lietotājs. Sīkdatnes mūsu interneta mājas lapā tiek izmantotas, lai uzlabotu tīmekļa vietnes darbību, veiktu uzlabojumus un funkcionalitāti, balstoties uz Jūsu aktivitāti vietnē. Personīgā un Jūsu ierīcē esošā informācija netiek uzkrāta, tādēļ personas identifikācija nav iespējama. Ja nevēlaties, lai CeloPats.lv novieto sīkdatnes uz Jūsu ierīces, Jūs varat tās noraidīt izmantotās pārlūkprogrammas iestatījumos.

Mājas lapā tiek izmantotas programmas Google Adsense reklāmas, kuru izvietošanai izmanto “DoubleClick” sīkfailus. Tie tiek izmantoti, lai izvietotu trešo personu interneta vietņu reklāmas, kuras ir atlasītas atbilstoši lietotājam. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, analizējot Jūsu interneta lietošanas paradumus un piedāvājot Jums interesējošas preces vai pakalpojumus. Jūs kā lietotājs ar to iegūstat, jo rādās mazāk reklāmas, kas Jūs neinteresē.  DoubleClick sīkfailā esošo informāciju nevar izmantot personas identificēšanai.

Lai uzkrātu informāciju par apmeklētāju darbībām mūsu interneta vietnē, mēs izmantojam Google Analytics pakalpojumus, ko sniedz Google Inc. Google Analytics lieto teksta failu sīkdatņu veidu, kur tiek uzkrāta statistiska informācija par to, cik ilgi uzturaties vietnē, ko apskatījāt un kā nokļuvāt mājas lapā, kā arī informāciju par valsti, no kuras piekļūts vietnei un izmantoto interneta pārlūku. CeloPats.lv tīmekļa vietnē tiek nodrošināta maskētā (anonīmā) IP adrešu ierakstīšana. Papildu informācija par  izmantošanas noteikumiem un datu drošību ir pieejama vietnē http://www.google.com/analytics/terms/.


Sociālie tīkli

Mājas lapā CeloPats.lv var tikt uzrādītas saites uz sociālo tīklu interneta vietnēm, kā Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, Whatsapp u.c. Šie spraudņi ir apzīmēti ar attiecīgās vietnes logotipu. Šīm vietnēm ir savi drošības un privātuma noteikumi. Mēs neesam atbildīgi par trešo personu interneta mājas lapām. Papildu informāciju par datu izmantošanu citās vietnēs varat meklēt attiecīgās interneta mājas lapas sadaļā “Privātuma Politika” jeb “Privacy Policy”.

Ja vietnes CeloPats.lv apmeklēšanas laikā esat vienlaikus aktīvs Facebook, Twitter vai kādā citā sociālajā tīklā, tas var apstiprināt piekļuvi mūsu mājas lapai ar Jūsu lietotāja kontu. Nospiežot uz kādas no “Share” pogām, informācija tiks pārraidīta uz Jūsu lietotāja kontu un kopīgota ar draugiem. Pārraidītos datus un to apjomu mēs nevaram ietekmēt. Tāpat mēs arī nevaram precizēt datus, kuri tiek pārraidīti un kādam nolūkam šī informācija pēc tam tiek izmantota. Viennozīmīgi tiks pārraidīta Jūsu IP adrese, informācija par mūsu vietni un tās apmeklēšanas laiks un datums.

Ja nevēlaties, lai dati par mūsu vietnes apmeklēšanu tiek apstiprināti sociālajos tīklos, pirms tās atvēršanas Jums jāatslēdzas no attiecīgā sociālā tīkla lietotāja konta. CeloPats.lv neuzņemas atbildību par citu vietņu rīcību vai privātuma praksi.