• Parks
  • udens
  • upe

Relaksējoša Pastaiga Buttermilk Falls State Parkā

posted in: ASV | 0

Buttermilk Falls State parks atrodas netālu no Robert H. Treman State Park. Virzienā tuvāk Cayuga ezeram, Ithaca pilsētas dienvidu malā. Ieeja ir tikai viena, bet tas nenozīmē, ka jāiet būs tikai pa vienu ceļu. Takas ved abpus strautam. Parka stāvvieta maksā 8,00$, ieeja bezmaksas.

Buttermilk Falls State Park

Dabas izveidotās gleznas ir atšķirīgas katrai vietai. Tāpēc neesmu pārsteigts par klinšu formu maiņu lejpus Robert H.Treman parka. Ja augšpusē dominēja taisnstūrveida akmeņu formas, tad šeit viss izskatījās vairāk noapaļots.

turists

Turpceļā iesaku iet pa kreiso krastu augšup pa Gorge Trail, Bear Trail un galā apkārt dīķim Lake Treman Trail. Atpakaļ var atgriezties pa ceļu otrajā krastā un Rim Trail. Maršruts nav īpaši nogurdinošs, kopā veicamais attālums ir kādas 4 jūdzes (6,4km). Ar visām foto pauzēm ar stundām trim jārēķinās.

udens

Vietējie labprāt apmeklē parku ar bērniem. Jāsaka, ka tas ir pat radīts ģimeņu kopīgai atpūtai. Pa ceļam ir labiekārtotas piknika vietas, kur ieturēt kopīgas maltītes. Siltā vasaras dienā pastaiga ir īpaši patīkama, jo no strauta nāk atspirdzinošs vēsums, ko papildina arī daudzie mazie strautiņi, kas ik pa laikam izspiežas caur klintīm. Visu pastaigas taku garumā ir 10 nelieli ūdenskritumi, taču grūti tos saskaitīt. Šeit nav salīdzinoši izteiktas pārejas upes tecējumam.

upe

Galā ir izveidojusies (iespējams, ka ar cilvēka palīdzību, jo ir uzbetonēts neliels, pāris metrus augsts dambis) ūdenskrātuve. Mēs to sauktu par dīķi.

Parks

Šī apkārtne ir apskatāma ar klinšu atsegumu piedevu. Man šis maršruts patika kā īss “relax” maršruts pilnvērtīgu darba spēju atjaunošanai.

Iepatikās? Padalies ar draugiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *